Sohbet Makalesi Nasıl Yazılır


Sohbet Makalesi Nasıl Yazılır

Sohbet Makalesi Nasıl Yazılır

– Ücretsiz olarak sizlere bu hizmeti sunmak istedim Sohbet Seo makalesi Hakkında bilgi. Sohbet siteleri.

Merhaba öncelikle Nasılsınız ? Ücretsiz olarak sohbet sitesine sizlerde giriş yapmanız yeterli olacaktır Makalenin sonunda resime tıklamanız sizlerin hızlı vede güvenilir bir biçimde giriş yapmanızı sağlıyacaktır. bugün ki konumuz en sevdiğim konu vede bunu işlemek için bu makaleyi sizlerle paylaşıyorum Öncelikle Arkadaşlar Kullandığınız bir çok Seo eklentisi sizce doğrumu ? hiç araştırdınız mı ? baktığınız zaman en çok indirilenler diyosunuz tamam bu işe yarar hadi indirelim kuralım tamam kurun kurmasında belki o sizin işinize yaramıcak? bu konuda sizlere en iyi şekilde bilgiler sunmak isterim öncelikle giriş yapın vede wordpress ayarlarından eklentiler bölümünden >> yeni eklenti bölümüne geçin. site haritası oluşturun google seance çok önemli bu konuda. başlık atarken başlıklar h1 h2 h3 şeklinde gitmesine dikkat edelim. sizlere en iyisi madde madde sayayım.

1 ( Makaleniz 300 Kelimenin altına düşmesin.
2 ( En önemlisi Sohbet Chat Muhabbet gibi kelimelerin her bir makalesini yazın. ama şehir şarkı sözleride yazmayı unutmayın
3 ( Kopya yapıştır içerik google belli bir süre fark etmez ama fark ettiği gibi sitenizi spam yani (gri listeye alıcak) sizler ne yaparsanız yapın kelimelerde istediğiniz randumanı alamıcaksınız.

4 ( h1 h2 h3 h4 gibi başlıklara dikkat edelim. çok fazla kullanıldığında ise büyük sıkıntılar oluşa bilir.

5 ( Çok fazla iç link vermeyin. bu sizin zararınıza. her makalenizde dış link iç link vermeyin ana url tercih edin.

Sohbet Seo Uyumlu Makaleler


Madde Madde saydım. Seo içerikli makalelerinizi bu şekilde yaza bilirsiniz en önemli şeylerden bir tanesi aslında ne kadar lazım değil dese bile bazı seo araçları aslında lazım dış görsellik eklediniz iç görsellikte eklemeyi unutmayın max : 2 tane eklemeniz yeterli olacaktır. birde 2 ci şeyi söylemeyi unuttum günlük ortalama ne kadar makale yazarsınız ? 1 2 3 4 5 6 bırakın böyle kendinizi kandırmayın işiniz gücünüz oluyor neticede günlük ortalama 1 tane yazın. vede her gün bir tane atın bu sizin için çok önemli olacaktır.

Not : Seo uyumlu sohbet makaleleri yazdırmak ister seniz? uygun fiyatlarımızla sizlere hizmet vermeye hazırız.

Telefon numaram : 0543 308 00 37

Skyp Adresim jexumut@hotmail.com

Sohbet Makalesi Nasıl Yazılır

Sohbet Makalesi Nasıl Yazılır


Yazar: Admin

Yayınlanma Tarihi: 05 Nisan 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 32 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

Kategoriler