İbrahim Tatlıses Namert olayım Sözleri


İbrahim Tatlıses Namert olayım Sözleri

İbrahim Tatlıses Namert Olayım Sözleri

– gerçekten çok efso bir şarkı ben hala dinliyorum.

Sohbet Odaları : Gerçekten çok güzel bir şarkı eskilerin parçası ama hala dinliyorum. sizleri Sohbet sitemize davet etmek istiyorum. eski damarcılar.

İbrahim Tatlıses Namert Olayım


Gitmek istiyorsan durma hemen git! Ardından bakarsam namert olayım. Her şey bitti artık bitti diyorsan Adını anarsam Namert olayım Gitmek istiyorsan Durma hemen git. Ardından bakarsam Namert olayım Her şey bitti artık bitti diyorsan Adını Anarsam Namert olayım ben seni sevmekten başka ne yaptım ? bir TANRI’ya taptım bir sana taptım. sen bana bir değil bin hata yaptın seni affedersem Namert olayım ben seni sevmekten başka ne yaptım bir tanrıya taptım bir sana taptım. sen bana bir değil bin hata yaptın seni affedersem Namert olayım.

Hiç Suçum iken bu ceza niye? Kim olsa yerimde döner deliye. Bir gün pişman olup dönsen geriye kapımı açarsam namert olayım hiç suçum iken bu ceza niye niye?? kim olsa yerimde döner deliye bir gün pişman olup dönsen geriye kapımı açarsam Namert olayım. Ben seni sevmekten başka ne yaptım ? bir TAnrıya taptım bir sana taptım sen bana bir değil bin hata yaptın seni affedersem Namert olayım.

İbrahim Tatlıses Namert olayım Sözleri

İbrahim Tatlıses Namert olayım Sözleri


Yazar: Admin

Yayınlanma Tarihi: 14 Nisan 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 45 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

Kategoriler