Elif Türk Yılmaz Sevme Sözleri


Elif Türk Yılmaz Sevme Sözleri

Elif Türk Yılmaz Sevme Sözleri

– Kaliteli sohbet odaları sitesi sizler için açık, Elif Türk Yılmaz Sevme sözleri ile sizleri baş başa bıraktım.

Seviyeli sohbet odaları sitesi sizler için açılmıştır en iyi chat sohbet sitesi olarak bilinen https://www.sekerim.net chat sitesi bugün sizlere güzel bir şarkı sözleriyle karşılamak istedik, Elif Türkyılmaz Sevme şarkısı Mükemmel söylemiş yorumlamış vede sesiyle herkesi mest etmiş olan bir sanatçı kardeşimiz, ibrahim erkan a ait olan sözleri, mekanını cennet eylesin çok güzel şarkılarını bizlere miras bıraktı, ve bu güzel yorumcu, şarkıya adeta bir güzellik kattı, boşa dememişler, ”bir işe kadın el atıyorsa o iş mutlaka güzel olur” diye 🙂 evet şimdi sizleri o güzel sözlerle baş başa bırakıyorum.

Elif TürkYılmaz Sevme


Nasıl anlatayım pişmanlığımı sensiz ne haldeyim sorma sorma.. sana bakanlara düşmanlığımı, cahilliğimede yorma yorma, sen gideli her şey renginden oldu, gönlümün gülleri sarardı soldu, hayatımın gülen yüzü kayboldu, bir cift dileğim var kırma kırma,, Bir çift dileğim var, kırma kırma.. Tutma benim gibi onun elini, onu benim gibi sevme sevme.. ben kimseyi sevmedim senin gibi, sende benim gibi sevme sevme..

Nasıl sever nasıl kıskanırmışım, nasılda gitmene sessiz kalmışım, sen gitmişsin ama ben anlamışım, hala seviyorsan durma durma.. bakma benim gibi onun yüzüne, ona yüreğini verme verme! bakma benim gibi onun gözüne, gönül sarayını serme serme.. ah gönül sarayını, serme serme. Tutma benim gibi onun elini onu benim gibi sevme sevmeeee! ben hiç kimseyi sevmedim ki sen gibi sende kimseyi sevme..

Elif Türk Yılmaz Sevme Sözleri

Elif Türk Yılmaz Sevme Sözleri


Yazar: Admin

Yayınlanma Tarihi: 07 Şubat 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 40 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

Kategoriler